Anasayfa
Kurumsal
Kalite Politikamız
Yazılım Ürülerimiz
Ürünlerimizin Görsel Tanıtımı
Demo Talebi
İletişim
Diğer İnternet Adreslerimiz
QManagement Yazılımı
Verimlilik Merkezi
Bilgi Paylaşımı
Anasayfa Demo Talebi İletişim

 

QMANAGEMENT KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ YAZILIMI

Web platformunda hazırlanan QManagement kalite yönetim sistemi ISO/TS 16949 kalite sistemini referans olarak kabul etmiş ve tüm kalite sistemlerinin  (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO/IEC 27001, SA 8000, ISO/IEC 17025, VDA, ISO 13485 vb.) işletilmesini sağlayan yapıda tasarlanmıştır.

Yazılımımız hakkında detay bilgi için tıklayınız.

 

(FDMS - AHBS+) AİLE HEKİMLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ YAZILIMI

Web teknolojisi ile hazırlanan Aile Hekimliği Yönetim Sistemi (FDMS - AHBS+) Yazılımı, Aile Hekimlerimizin bilgisayarında herhangi bir kurulum yapılmasına gerek duyulmadan, internet üzerinden kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Yazılımımız hakkında detay bilgi için tıklayınız.

 

KAMU EVRAK VE ARŞİV TAKİBİ YAZILIMI

Kamu evrak ve arşiv takibi yazılımımız, Resmi Kurumlardaki evrak akışını ve arşiv sisteminin elektronik ortama aktarımını sağlayıp onay hiyerarşisini işleterek evrakların kontrollü bir şekilde ilgili birimlere dağıtılmasını ve arşivlenmesini sağlar.

Yazılımımız hakkında detay bilgi için tıklayınız

 

SMANAGEMENT SATINALMA YÖNETİM SİSTEMİ YAZILIMI

SManagement satınalma programı, satınalma süreçlerini ürün talep aşamasından başlayarak, kurumsal standartlarda yönetmemizi sağlar.satınalma programı 7 bölümden oluşur. Bu bölümler çerçevesinde istenilen taleplere onay verilerek satınalma işlemi gerçekleşir.

Yazılımımız hakkında detay bilgi için tıklayınız

 

SERVİS YÖNETİMİ - İŞ EMRİ TAKİBİ YAZILIMI

İş emri takip yönetimi programı ile şirketinizin online olarak servise aldığınız ürünleri yapılması gereken işlemleri ile ilgili hizmetlerinizi takibinin yapılmasına ve bunları raporlamanıza yardımcı olan web tabanlı bir servis yazılımıdır. Sisteminizde tamir , onarım vb. hizmetler veriyor ve bunları takip ederken geriye dönük veya mevcut iş planlarına ulaşamıyorsanız , bir çok farklı yerden bu bilgiye ulaşmak istiyorsanız eğer doğru adreste ve programı seçmiş oldunuz. 

Yazılımımız hakkında detay bilgi için tıklayınız 

 

TEKNİK SERVİS YÖNETİMİ YAZILIMI

Servis yönetimi programı ile şirketinizin online olarak yapılan görev ve hizmetlerinizi takibinin yapılmasına ve bunları raporlamanıza yardımcı olan web tabanlı bir aksiyon takip yazılımıdır.

Yazılımımız hakkında detay bilgi için tıklayınız.

WEB TASARIMI

Firmaları; Internet ortamında milyonlarca Internet kullanıcısına tanıtan ve ürün pazarlamasına destek veren Web sayfaları ; Gün geçtikçe kaçınılmaz bir konuma sahip olmaktadır.

Site tasarımı hakkında detay bilgi için tıklayınız.

 

ÖZEL YAZILIM PROJELERİ

Özel Yazılım, sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenerek gelişen ve sizin ihtiyaçlarınız geliştikçe bu gelişmelere ayak uydurabilen pek çok paket yazılımın aksine sizin için gerekli tüm özellikleri bünyesinde barındıran ve eksiksiz verim ve iş kalitesi sağlayan yazılımlardır.

Özel Yazılım projeleri hakkında detay bilgi için tıklayınız.